25-51 - Inicjacja

Noszenie częstotliwości Kanału 25-51 może „zapraszać” innych do "wprowadzenia nas do gry, od jej początku". Inni prawdopodobnie nie wiedzą dlaczego tak się dzieje. Nie ma tu zdefiniowanego „powodu” wbudowanego w tą częstotliwość, chociaż początkowo odczuwamy presję, aby go wymyślić. Raczej uświadamiamy sobie korzyści dopiero później. Podobnie jak Brama 45 Król / Królowa, który ma „szczególne uprawnienia”, częstotliwość Kanału 25-51 niesie ze sobą potencjalny dreszczyk, tutaj - emocji, związany z „rywalizacją” na początku gry. Od autora, posiadającego ten Kanał, cytuję: "W świecie korporacji zazwyczaj dołączałem do zespołów na etapie rozwoju, a moja Brama 42 utrzymywała mnie w nich prawie do zakończenia projektu. Jednak pod koniec projektu byłem zainteresowany czymś nowym i pociągałem go w tym nowym kierunku, więc było przyciąganie, aby przejść dalej, czasami na chwilę przed całkowitym zakończeniem projektu." Kanał inicjacji, jako Kanał projektowany, oznacza bycie zaproszonym przez temat lub inną osobę, która wprowadza nas w coś nowego, niekoniecznie zawierającego wiele szczegółów. Jeśli nasze serce - Centrum Serca (woli) jest zainteresowane, to ruszamy. Czasami ta częstotliwość jest taką nową infuzją krwi (Brama 25), która staje się „potrzebą”, która posuwa zespół, projekt lub pomysł do przodu, albo nie. Nawiasem mówiąc, Kanał 25-51 to potężny Kanał, który zapewnia potrzebną konkurencyjność i zdolność do prosperowania większych organizacji. Zdefiniowany Kanał 25-51 - jeśli masz 25-51, pamiętaj, że Twoja częstotliwość jest wzmacniana przez innych (z Niezdefiniowanym Kanałem), w "megatonach". Nie lekceważ mocy tego wzmocnienia. Ludzie ciągle z tobą konkurują i niewinnie zastanawiasz się, dlaczego i może co z nimi jest nie tak. Biorą coś z półki w sklepie, kiedy ty po to sięgasz. Prześcigają cię do kolejki do kasy. Na autostradzie są szajbusami, którzy próbują omijać cię w niebezpieczny sposób - wprowadzając szał na drodze.

"Widzę to cały czas, przy moim mężu. Nauczyłam się poddawać sile jego Kanału 20-34 z Otwartym Centrum Ego wzmacniającym mój Kanał 25-51. To jest zabawne! Zrozumienie naszych Konstrukcji ożywia humor i pozwala naszemu 15-letniemu małżeństwu iść dalej raczej z uśmiechem zamiast kryzysu (on ma Bramę 36). Nie konkuruję już z tym wzmocnieniem. Uwielbiam tę ironię! Jeśli nie masz Kanału 25-51 i masz przyjaciela, który go ma, po prostu obserwuj, jak on „sprawia”, że chodzisz szybciej lub „sprawia”, że musisz przejść na czoło kolejki, lub chcesz wygrać grę… to trwa i trwa i trwa… to zabawne, gdy zdajesz sobie sprawę z tej częstotliwości w akcji" Jest jeszcze jeden niuans. Chodzi o to, kiedy Kanał 25-51 jest pierwszy i dlaczego musi być pierwszy. Kanał 25-51 "jest najlepszy", gdy jest gdzieś od początku. Istnieje energetyczna różnica między „załapaniem się gdzieś w drodze", w środku procesu i próby ogarniania co się dzieje, co może wydawać się zagmatwane, przytłaczające i spowalnia proces, a ciągłością i perspektywą bycia gdzieś od samego początku. To jest jak noc i dzień. A twój Autorytet poinformuje cię, jeśli proces jest zbyt zaawansowany, wyraźnym „NIE”, tak aby było to właściwe dla ciebie. Nawet nadrabianie zaległości nie zastępuje bycia na miejscu od początku. Zawsze Kanał 25-51 jest najlepszy, gdy jest się gdzieś od początku. Trzeba tam być na początku. A to, przynosi korzyści wszystkim, nawet jeśli na początku tego nie widać.

Kanał 25-51 jest częścią mistycznego układu. To jest Kanał łączący Bramę Szoku (Brama 51) z Brama Miłości Uniwersalnej (Brama 25). Zauważ, że jest to całkowicie projektowany Kanał. Nie musisz nic robić, aby zostać zaproszonym. Życie cię inicjuje. Inicjacja w tym Kanale jest oparta na woli. Siła woli Kanału 25-51 jest mniej związana z siłą woli w tradycyjny sposób, w jaki myślimy o sile woli, a bardziej chodzi o posiadanie woli przetrwania inicjacji. Taka inicjacja może być szokująca, dramatycznie odmieniająca życie i oczywiście nieoczekiwana. Ale inicjacja tutaj zawsze ma na celu przybliżenie jednostki do Ducha, Miłości Uniwersalnej. Czasami nazywamy to Kanałem szamana lub kapłanki. Szaman i kapłanka muszą „umrzeć” dla ego, zanim przejdą do swojej mądrości. Ta energia jest tutaj archetypowo zlokalizowana. Z bardziej praktycznego punktu widzenia Kanał może być bardzo "konkurencyjny" lub nie. Pamiętaj, że w Human Design energie są tematyczne. Oznacza to, że ludzie, którzy mają zdefiniowaną energię, wywołują "konkurencję", stymulują coś u innych, ale niekoniecznie sami konkurują. W rzeczywistości czasami w ogóle nie konkurują, ale inni zdecydowanie z nimi konkurują. Ta energia jest również inicjująca. Po prostu będąc obecnym w polu energii, w matrycy, Kanał 25-51 wypromieniuje taką inicjację, zaproszenie, które zostanie wzmocnione przez innych. Osoby z tym Kanałem, samen ie muszą za czymś "gonić", czy tego szukać. Nigdy tego nie odkryją. To jest projektowane. Podchodzą do innych, a potem wstrząsają nimi, budzą zapał (lub wywołują gorycz… ostatecznie jest to projekcja, wynik zależy od doświadczającego).

Last updated