25-51 - Inicjacja
Noszenie częstotliwości Kanału 25-51 może „zaprosić” innych do wprowadzenia nas do gry od początku. Prawdopodobnie nie wiedzą dlaczego. Nie ma zdefiniowanego „powodu” wbudowanego w tą częstotliwość, chociaż początkowo odczuwamy presję, aby go wymyślić. Raczej uświadamiamy sobie korzyści później. Podobnie jak Brama 45 Król lub Królowa, który ma „uprawnienia”, częstotliwość Kanału 25-51 niesie ze sobą potencjalny dreszczyk emocji związany z „rywalizacją” na początku. Od autora posiadającego ten Kanał, cytuję: "W świecie korporacji zazwyczaj dołączałem do zespołów na etapie rozwoju, a moja Brama 42 utrzymywała mnie w nich prawie do zakończenia projektu. Jednak pod koniec projektu byłem zainteresowany czymś nowym i pociągałem go w tym nowym kierunku, więc było przyciąganie, aby przejść dalej, czasami na chwilę przed całkowitym zakończeniem projektu." Kanał inicjacji, jako Kanał projektowany, oznacza bycie zaproszonym przez temat lub inną osobę, która wprowadza nas w coś nowego, niekoniecznie zawierającego wiele szczegółów. Jeśli nasze serce (wola) jest zainteresowane, to ruszamy. Czasami ta częstotliwość jest nową infuzją krwi (Brama 25), która staje się „potrzebą”, która posuwa zespół, projekt lub pomysł do przodu. Albo nie. Nawiasem mówiąc, Kanał 25-51 to potężny Kanał, który zapewnia potrzebną konkurencyjność i zdolność do prosperowania większych organizacji. Zdefiniowany Kanał 25-51: jeśli masz 25-51, pamiętaj, że Twoja częstotliwość jest wzmacniana przez innych (z Niezdefiniowanym Kanałem), w megatonach. Nie lekceważ głośności tego wzmocnienia. Ludzie ciągle z tobą konkurują i niewinnie zastanawiasz się, dlaczego i może co z nimi jest nie tak. Biorą coś z półki w sklepie, kiedy po to sięgasz. Ścigają cię do kolejki do kasy. Na autostradzie są palantami, którzy próbują omijać cię w niebezpieczny sposób. Wściekłość na drodze.
"Widzę to cały czas, przy moim mężu. Nauczyłam się poddawać sile jego Kanału 20-34 z Otwartym Centrum Ego wzmacniającym mój Kanał 25-51. To jest zabawne! Zrozumienie naszych konstrukcji ożywia humor i pozwala naszemu 15-letniemu małżeństwo iść dalej z chichotem zamiast kryzysu (on ma Bramę 36.) Nie konkuruję już ze wzmocnieniem. Uwielbiam tę ironię! Jeśli nie masz Kanału 25-51 i masz przyjaciela, który ma, po prostu obserwuj, jak „sprawia”, że chodzisz szybciej lub „sprawia”, że musisz przejść na czoło kolejki, lub chcesz wygrać grę… to trwa i trwa i trwa… to zabawne, gdy zdajesz sobie sprawę z tej częstotliwości w akcji" Jest jeszcze jeden niuans. Chodzi o to, kiedy Kanał 25-51 jest pierwszy i dlaczego musi być pierwszy. Kanał 25-51 jest najlepszy, gdy jest gdzieś od początku. Istnieje różnica między energią „załapania” się w drodze, ogarniania, co się dzieje, co może wydawać się zagmatwane, przytłaczające i spowalnia proces, a ciągłością i perspektywą bycia gdzieś od początku. To jest jak noc i dzień. A Twój Autorytet poinformuje cię, jeśli proces jest zbyt zaawansowany, aby był odpowiedni dla ciebie wielkim, grubym „NIE”. Nawet nadrabianie zaległości nie zastępuje bycia tam od początku. Znowu Kanał 25-51 jest najlepszy, gdy jest gdzieś od początku. Musi tam być na początku. A to przynosi korzyści wszystkim, nawet jeśli na początku tego nie widać.
Kanał 25-51 jest częścią mistycznego obwodu. To jest Kanał łączący Szok (Brama 51) z Miłością Uniwersalną (Brama25). Zauważ, że jest to całkowicie projektowany Kanał. Nie musisz nic robić, aby zostać zaproszonym. Życie cię inicjuje. Inicjacja w tym Kanale jest oparta na woli. Siła woli Kanału 25-51 jest mniej związana z siłą woli w tradycyjny sposób, w jaki myślimy o sile woli, a bardziej o posiadaniu woli przetrwania inicjacji. Inicjacja może być szokująca, dramatycznie odmieniająca życie i oczywiście nieoczekiwana. Ale inicjacja tutaj zawsze ma na celu przybliżenie jednostki do Ducha, Miłości Uniwersalnej. Czasami nazywamy to Kanałem szamana lub kapłanki. Szaman i kapłanka muszą „umrzeć” dla ego, zanim przejdą do swojej mądrości. Ta energia jest tutaj archetypowo zlokalizowana. Z bardziej praktycznego punktu widzenia Kanał może być bardzo konkurencyjny lub nie. Pamiętaj, że w Human Design energie są tematyczne. Oznacza to, że ludzie, którzy mają zdefiniowaną energię, wywołują konkurencję u innych, ale niekoniecznie są konkurencyjni. W rzeczywistości czasami w ogóle nie są konkurencyjni, ale inni zdecydowanie z nimi konkurują. Ta energia jest również inicjująca. Po prostu będąc obecnym w polu energii, w matrycy, Kanał 25-51 wypromieniuje inicjację, zaproszenie, które zostanie wzmocnione przez innych. Nie muszą za tym gonić, tego szukać. Nigdy nie znajdą. To jest projektowane. Podchodzą do innych, a potem wstrząsają nimi w Duchu (lub wywołują zgorzknienie… ostatecznie jest to projekcja, wynik zależy od doświadczającego).
Copy link