Generatorzy

GENERATOR: Twój Motyw Bogactwa to mistrzostwo w czasie

Masz życiowy cel, jakim jest znalezienie pracy, którą kochasz i poświęcenie swojego życia i nieskończonej energii na wypełnienie tego powołania. Podchwytliwe tutaj jest to, że nie masz „znaleźć” tego, co kochasz, ale raczej „odpowiedzieć” na coś i pozwolić, by taka praca cię znalazła. To niewielka zmiana, ale zrobi różnicę dla twojej obfitości, ponieważ jeśli będziesz stale inicjować, zamiast pozwolić, by rzeczy przyszły do ciebie - spotkasz się z dużą frustracją! Niech życie przyniesie ci rzeczy i postępuj zgodnie z odczuciem „Aha! Tak”, aby znaleźć najwyższą satysfakcję dla swojej kariery.

Zwróć uwagę na znaki, które wysyła ci wszechświat i upewnij się, że to, co wybierzesz, jest dla ciebie dobre i odpowiednie (nie to, co myślisz, że „powinieneś” zrobić).

GENERATOR MANIFESTUJĄCY: Twój Motyw Bogactwa to - skrót do mistrzostwa

Jesteś stworzony do wielozadaniowości. Wspaniale jest próbować różnych rzeczy i nie musisz się angażować, dopóki nie znajdziesz czegoś, co kochasz. Kiedy tak robisz, uczysz się szybciej niż Generatorzy i możesz pominąć niektóre kroki po drodze. Oznacza to, że poruszasz się szybciej, ale czasami przegapiasz ważne szczegóły. Jednak twoim Motywem Bogactwa jest znajdowanie skrótów i robienie rzeczy w szybszym tempie - więc to wszystko jest częścią twojego wrodzonego procesu. Zaufaj mu!

Mantra pieniądza dla Generatorów

Jako Generator masz tak dużo cennej i magnetycznej energii, a im więcej robisz tego, co Cię rozświetla (i mniej tego, co Cię nie rozświetla), tym więcej pieniędzy może do Ciebie napływać.

Nie musisz wychodzić i gonić za pieniędzmi, ale zamiast tego pozwól, aby Twój własny wewnętrzny kompas Ci je wskazał.

Najlepszym sposobem na upewnienie się, że działasz zgodnie z tym, co cię roznieca na poziomie duszy (a nie tym, co podnieca twoje ego), jest pozwolenie, by życie przyniosło ci rzeczy, na które masz instynktowną, podekscytowaną reakcję. TO są rzeczy, które przyniosą Ci dostatek we wszystkich formach (w tym pieniądze!).

Korzystaj z poniższych mantr przez cały dzień, aby dopasować się do swojej Konstrukcji i uzyskać więcej pieniędzy!

  • To, co mnie pasjonuje, moje pasje to moje największe (i najbardziej dochodowe) aktywa.

  • Im więcej robię tego, co mnie ekscytuje, tym więcej pieniędzy otrzymuję.

  • Pieniądze płyną do mnie, kiedy czekam, aż coś mnie podekscytuje i pobudzi do działania.

  • Otwieram się na przepływ pieniędzy, kiedy pozwalam intuicji, moim trzewiom, prowadzić mnie do tego, co jest dobre (i trzymać z dala od tego, co nie jest).

Last updated