Manifestorzy

Witaj piękny Manifestorze!

Z absolutną radością i przyjemnością przedstawiam Ci Przewodnik dla Manifestatorów o pieniądzach.

Zamiast mówić puste frazesy o tym, jak potężny jesteś (co jest prawdą) i jak łatwo będzie otrzymać pieniądze, gdy się nauczysz tego co jest w tym artykule (co też jest prawdą), chcę poświęcić chwilę, aby zorientować Cię, gdzie jesteś.

Wiem, że trudno jest wymyślić, jak zarabiać pieniądze jako Manifestator. Wiem, że jesteś zmęczony próbami nadążania za wszystkim. Wiem, że przez większość czasu czujesz się ślepy, przestraszony i zły, jak mało masz pieniędzy, a ile faktycznie pragniesz. Szczerze - widzę cię. Byłam tam... i tam było do dupy. Totalnie.

Ten artykuł to moja miłość do Ciebie. Nie mogę przebić się przez całą twoją historię o pieniądzach z jednym darmowym artykułem, ale mogę dać ci wystarczająco dużo, tak aby wskazać Ci kierunek. Pozwól, że nauczę cię rzeczy, które chciałabym umieć, kiedy po raz pierwszy naprawdę próbowałam zarobić pieniądze, pozwól, że cię nauczę jak zacząć robić to na sposób Manifestora.

Moja 4 Linia Profilu chce, abym ci też przypomniała, proszę, podziel się swoim doświadczeniem na portalach społecznościowych i oznacz mnie @thehollymaree. To naprawdę sprawia, że moje serce śpiewa, kiedy dostanę miejsce w pierwszym rzędzie twojego rozwoju. Niech treść tego darmowego artykułu wprowadzi Cię jeszcze bardziej w Twoją moc.

Miłości, Holly Maree

Pieniądze jako waluta energetyczna

Czy wiesz, że pieniądze to tylko energia? Naprawdę. To jest energia przymocowana do kartki papieru. Kawałek papieru, który jest pokolorowany i drukowany losowo przez rządy, a następnie wysyłany do kraju w celu doładowania handlu gospodarczego. Pieniądze naprawdę nie istnieją tak, jak myślimy.

Trzymanie w ręku kawałka papieru nie sprawia, że przyciągasz więcej pieniędzy do siebie, oznacza to po prostu, że trzymasz kawałek zużytego papieru w ręce.

To, co czujesz, gdy trzymasz pieniądze, to częstotliwość energetyczna, która została do niego dołączona. Być może przez osoby, które to zrobiły lub osoby przed nimi i wcześniej… Może to same pieniądze, mają tak wiele energii, że kreują chaos i nie dają pojęcia, co reprezentują?

Szczęście, że wylądowały w twoich rękach, co?

Ponieważ jesteś znacznie mądrzejszy niż przeciętny człowiek. To już wiesz, że energia jest najważniejszą walutą. Wszystko jest energią. Twoje ubrania, Twój samochód, Twój oddech, kawa, którą pijesz, drzewo za oknem i wiatr, który wyczuwasz, ale nie możesz go dostrzec.

Każda komórka w twoim ciele też jest energią. Każda jedna z nich. I ty będziesz kierownikiem tego energetycznego rejsu. Musisz być Manifestatorem, który patrzy na to wszystko i mówi: „Hmm. Cóż, ta czapka flaminga tam, mi się nie podoba, ...o ale podoba mi się ten szal z piór, więc weźmy sobie jeszcze takich 10."

Jeśli chodzi o pieniądze, to Ty tu rządzisz, Manifestorze. To jest twoja decyzja i twoje energetyczne działanie, które określa, czym jest energia dołączona do twoich pieniędzy.

Stamtąd po prostu chcemy się upewnić, że jesteśmy w energetycznej częstotliwości, która jest odpowiednia dla pieniędzy. Ponieważ energia jest magnetyczna. Zawsze "chce" być w pobliżu, wśród "swoich". Tak jak energia przyciąga energię. W teorii jest to proste. Wybierz energię dla swojego pieniądza. Wejdź w tę samą energię.

Problem w tym, że większość z nas jest tak przyzwyczajona do energii niedoboru, braku, strachu, zmartwienia i niepokoju związanych z naszymi pieniędzmi, że całkowicie zapomnieliśmy, że możemy to zmienić na co tylko zechcemy. Obfitość, radość, zabawa, szczęście, łatwość, podekscytowanie, moc, wdzięczność, dobroczynność…. Możliwości są nieograniczone.

Energia, którą przywiązujesz do swoich pieniędzy, to energia, w której Twoje pieniądze będą działać. Czy chcesz, aby działały w energii, że nigdy nie wystarczy, aby dostać to, czego potrzebujesz? A może chcesz, żeby działały w energii, że jest dla Ciebie więcej niż potrzebujesz i zechcesz?

Wybór należy do ciebie. I tak... to jest takie proste.

Musimy wykonać trochę więcej wewnętrznej pracy, aby zrozumieć, jak następnie odnosimy się do tych pieniędzy każdego dnia. Ale to zaczyna się tutaj. W energii. To proste i ważne.

Pytania do dziennika: Jaką energię mają obecnie moje pieniądze? Jaką energię chcę żeby miały? Jakie są najwspanialsze energie, jakie mogę wymyślić, jakie mogłyby by mieć moje pieniądze? Jak zmieniłoby to sposób, w jaki doświadczam moich pieniędzy?

Inicjowanie i pieniądze (tworzenie możliwości finansowych)

Twoja rola jako Manifestora polega na naturalnym byciu inicjatorem. Ty robisz to nawet nie próbując. Pamiętasz tę osobę, która powiedziała Ci, że ta jedna rzecz którą jej powiedziałeś przy kawie 3 lata temu zmieniła jej życie?

Nawet nie pamiętasz, co powiedziałaś. Ale to ich zmieniło. Bo twoja energia jest energią inicjującą. Ona zawsze zaczyna rzeczy - u ludzi, emocje, pomysły, projekty. Jesteś wystrzałem na początku wyścigu. Nie musisz sam brać udziału w wyścigu, ale po prostu odpalasz pistolet i wszyscy inni na niego reagują.

Inicjowanie jest najbardziej bezwysiłkowym stanem ześrodkowania i obfitości. Aby być ześrodkowany, wszystko, co musisz zrobić, to pozwolić sobie inicjować. To jest to po co się urodziłaś. Kiedy jesteśmy zesrodkowani, nasza energia czuje się dobrze. Ześrodkowanie to przestrzeń, w której jesteśmy w stanie odbierać, przyjmować takie rzeczy jak obfitość finansowa, radość, możliwości, ekspansja i nie tylko. Pomyśl o ześrodkowaniu jako pracy, którą musisz wykonać, aby uruchomić samochód. Kiedy to jest już zrobione, masz wszystkie korzyści płynące z codziennej jazdy.

Tak samo jest z pieniędzmi. Manifestorzy otrzymują pieniądze, gdy inicjują. Twoja częstotliwość energetyczna dopasowuje się do pieniędzy wtedy, gdy jesteś zestrojony z inicjowaniem.

Dla Ciebie, drogi Manifestorze, dostrajanie się do pieniądzy to nie tylko odbieranie energii i mówienie swojemu ciału, aby się tam dostało, weszło w to. Masz przed sobą bramę, przez którą musisz najpierw przejść. To jest inicjacja. Kiedy ty inicjujesz, jesteś energetycznym dopasowaniem, dopełnieniem, którym potrzebujesz być, aby uzyskać pieniądze.

Czy teraz widzisz, jaki to idealny, bezpieczny system dla Manifestatorów? Świat potrzebuje nas do inicjowania, ponieważ jeśli tego nie zrobimy, świat nie rozwija się i nie postępuje. Oni potrzebują tego, co my mamy i potrzebują nas do oddania strzału, aby wszyscy mogli zacząć biec.

Ale nie możesz tego robić, jeśli nie masz tego, czego potrzebujesz w życiu. Jedzenia, schronienia, wody, odzieży… wszystko to wymaga pieniędzy. Więc, Wszechświat osłania twoje plecy. Jest nastawiony na aranżowanie pieniędzy, aby przyszły do ciebie kiedy inicjujesz, abyś mógł kontynuować inicjację i przynosić dobro, którego potrzebuje świat.

Rozbierzmy teraz inicjujowanie na czynniki pierwsze, dobrze? To fantazyjne słowo na stosunkowo prostą czynność. Inicjowanie to wzięcie czegoś, co nie istniało, i sprawienie, aby zaistniało. To rozpoczęcie projektu, tworzenie czegoś, sprawienie, aby inni za tym poszli, wywołanie uczucia u innych. Powodujesz rozpoczęcie procesu lub działania. Manifestatorzy inicjują, gdy czują Twórczy Popęd.

Twórcza chęć to fizyczny zmysł lub presja do podjęcia działania/tworzenia ponieważ czujesz, że tego pragniesz i musisz. Prawdopodobnie nie będziesz szczególnie skupiał się na pieniądzach, ale będziesz się rozwijać, gdy będziesz podążać za twoimi pragnieniami. To może być dosłownie wszystko.

Kiedy inicjujesz, manifestujesz sytuacje w rzeczywistości 3D dla fizycznej materializacji pieniędzy, aby przyszły do ciebie. To znaczy, po prostu przez podążanie za swoimi kreatywnymi popędami - inicjując je, tworzysz przestrzeń w świecie, w której wszechświat może następnie "zrzucić" Ci pieniądze.

Nie będę owijać w bawełnę – to będzie jeden z twoich największych obszarów uwalniania się, ponieważ wcześniej nauczono cię odpowiadać, aby otrzymać pieniądze. Nauczono Cię, że pieniądze są tym, co otrzymujesz, gdy pracujesz ciężko i zarabiasz na nie. Nauczono cię, że kiedy robisz co… inni ci mówią, pieniądze pojawią się na twojej drodze. Ale w twoim przypadku to nie działa w ten sposób, Manifestorze.

MOŻESZ inicjować ze swoich kreatywnych popędów i to ZAPEWNI Ci pieniądze.

Pytania do dziennika: Jakie uczucia pojawiają się, gdy myślę o zainicjacjowaniu, które przynosi mi pieniądze? Czego się nauczyłem o tym, jak zarabiać pieniądze? Czy mogę zaufać mojej naturalnej zdolności do otrzymywania pieniędzy z moich kreatywnych, twórczych popędów? Kiedy ostatnio kreatywny impuls przyniósł mi pieniądze?

Cykle energetyczne i pieniądze (odpoczywaj, aby otrzymywać)

Manifestorzy działają w bardzo unikalnym cyklu Kreacja-Odpoczynek. Żaden inny Typ Konstrukcji nie działa energetycznie w ten sposób. Niesamowity umysł Manifestora powinien w 80% odpoczywać, w 20% inicjować. Chociaż dla wielu Manifestorów to wydaje się niemożliwe, musimy uszanować obie części tego cyklu, kiedy tak ze sobą współpracują. To ich ekosystem energetyczny.

Bez uhonorowania cyklu tworzenia nie możesz w pełni uhonorować odpoczynku. Bez uhonorowania odpoczynku nie możesz w pełni uhonorować tworzenia.

W swoim cyklu tworzenia będziesz miał wystarczająco dużo energii fizycznej, aby: tworzyć/inicjować ze swojego kreatywnego impulsu, następnie twoja energia zacznie słabnąć. W „wysokoenergetycznej” i skoncentrowanej części twojego cyklu, możesz stać się wizjonerem i być oddanym swojej inicjacji. Ten cykl wymaga znacznej energii.

Z drugiej strony cyklu tworzenia jest cykl odpoczynku. Potrzebujemy daleko więcej odpoczynku niż tworzenia. Odpoczynek jest jak "wewnętrzna zima".

Jest to odpoczynek fizyczny oraz duchowy, psychiczny i emocjonalny. To jest poczucie wydłużonej refleksji i głębokiej kalibracji fizycznej, proporcjonalne do siły twórczego pragnienia, która nadejdzie ponownie. Za pomocą odpoczynku nie tylko regenerujesz siły, ale robisz miejsce na następny taki popęd, impuls.

Jeśli chodzi o pieniądze, u Manifestora, kluczową rolę odgrywa cykl energetyczny w jaki sposób doświadcza pieniędzy.

W Cyklu Kreowania:

  • Nadszedł czas na inicjowanie, które wywołuje pieniądze

  • To jest męska energia - podejmowanie działania (czerpiesz inspirację w akcji)

  • Używasz wtedy energii swoich Zdefiniowanych Centrów, aby być energetycznym dopasowaniem, dopełnieniem dla pieniędzy (podejmuj wtedy skoordynowane działania korzystając z tych energii)

W Cyklu Odpoczynku To czas na regenerację i tworzenie przestrzeni, która nam pozwala odebrać pieniądze.

  • Jest to stan kobiecej energii przyjmowania i obfitości przepływu.

  • Otrzymujesz poprzez energie swoich Niezdefiniowanych, Otwartych Centrów, dzięki czemu możesz być dostępny dla pieniędzy aby wpłynęły (czas ekspansji i zdrowienia).

Pytania do dziennika: Czy trudno mi uwierzyć, że mogę otrzymać pieniądze w moim Cyklu Odpoczynku? Dlaczego? Jakie możliwości daje mi mój Cykl Twórczy? Kiedy w przeszłości otrzymywałem pieniądze podczas odpoczynku?

Informowanie i pieniądze (kwestia zamkniętej aury)

My Manifestorzy nienawidzimy informowania, a oto dlaczego. Prawdziwa strategia dla Manifetora to inicjowanie. Inicjowanie jest tym, co robimy naturalnie i łatwo. Informowanie to technika, której używamy, aby ulepszyć naszą strategię. Informowanie wspiera naszą zdolność do inicjowania, a inicjowanie jest tym, co energetycznie łączy nas z obfitością (teraz już wiemy, że pieniądze są jedną z form obfitości, prawda?).

Informowanie to otwieranie drzwi w twojej zamkniętej aurze. Jest to po prostu podjęcie twojego wewnętrznego monologu i uczynienie go zewnętrznym dialogiem. Możesz podzielić się swoimi myślami, uczuciami, zmysłami, marzeniami, intuicjami, pragnieniami, tym czego akurat nie chcesz i czymkolwiek innym. Możesz zawsze informować o swoich planach i pomysłach na czas! Kluczem jest to: Twoje informowanie MUSI być wypowiedziane na głos (nie napisane czy pomyślane).

Aby Wszechświat zorganizował twoje możliwości otrzymywania pieniędzy, musisz go poinformować. W przeciwnym razie naprawdę nie wie, że ty chcesz pieniędzy, bo masz zamkniętą aurę. Wszechświat nie potrafi czytać twojej energii. Nikt nie potrafi odczytać twojej energii. Co oznacza, że ​​nikt faktycznie nie wie, że chcesz pieniędzy, chyba że powiesz to na głos. To nie oznacza, że ​​musisz stanąć na rogu ulicy z megafonem i obwieścić wszystkim, że na piątek chcesz milion dolarów.

Ale musisz przynajmniej mówić głośno, aby powiedzieć Wszechświatowi, czego pragniesz. Zrób to podczas jazdy, prysznica, składania prania lub sprzątania. Na początku możesz czuć się szalony, ale to zadziała. Musisz tylko powiedzieć innym ludziom o swoich pragnieniach związanych z pieniędzmi, kiedy to bezpośrednio ma mieć na nich wpływ.

Pomyśl o tym w ten sposób, jeśli czujesz, że Twoja firma, praca jest za nisko wyceniana, musisz poinformować swoich klientów, że Twoje ceny wzrastają. Jeśli widzisz, że wydajesz odpowiednio dużo na personel/transport/usługi, ty musisz ich poinformować, że te twoje wydatki nie były odpowiednio wyrównane i w związku z tym zwiększasz ceny.

Jeśli czujesz, że chcesz zarabiać więcej na swoim biznesie czy karierze, musisz otworzyć usta i porozmawiać o tym z wszechświatem.

Pytania do dziennika: Czy naprawdę uważam się za odpowiedzialnego za informowanie jako Manifestator? Gdybym poinformował Wszechświat o moich pragnieniach związanych z pieniędzmi, czego bym się obawiał, że się wydarzy? Jeśli informowanie otworzyłoby mi drogę do otrzymania pieniędzy, co bym chciał otrzymać, jeśli poinformowałbym właśnie w tej chwili?

Manifestorzy i akumulacja bogactwa

Manifestorzy mają wyjątkowy stosunek do pieniędzy. To nie znaczy, że żaden inny Typ Energii nie może doświadczać bogactwa, ale Manifestorzy robią to w krótkim czasie w bardzo szczególny sposób, a zatem ich związek z pieniędzmi jest dość silny.

Jesteśmy tutaj, aby otrzymać łatwe bogactwo w zgodzie z naszą naturalną energią i rolą. Tak. Właśnie tak. Dopasowujesz się do inicjowania a potem odpoczywasz i "ding!", "bum" przychodzą pieniądze.

Manifestatorzy są także prawdziwymi współpracownikami wszechświata. My otrzymujemy energetyczne pingi(odpowiedzi) ze Wszechświata (pamiętasz te Kreatywne Impulsy?) i podejmujemy działania, aby je ożywić. Ponieważ Wszechświat jest jak nieskończone źródło wszelkiej energii, w tym obfitości, Manifestorzy są wyrazem tej obfitości i posiadają wszystkie te możliwości obfitości wszechświata.

To znaczy - NIESKOŃCZONA OBFITOŚĆ. Ona jest dosłownie nieskończona. Ten Wszechświat nie ma granic - ile posiada obfitości, więc my Manifestorzy - też nie. Jeśli zdecydujesz się otrzymać tę obfitość w formie pieniądza (pamiętasz o dołączeniu częstotliwości energetycznej do swoich pieniędzy?), wtedy możesz zgromadzić nieograniczone, nieskończone bogactwo.

Możemy zostać wezwani, aby doświadczać pieniędzy inaczej niż inni, ale to nie znaczy, że jesteśmy wtedy w niekorzystnej sytuacji. Podczas gdy inni odpowiadają na rzeczy, które ich zapalają lub czekają na zaproszenia, Manifestorzy biorą życie za rogi i robią wszystko, do czego skłaniają nas nasze pragnienia, mocno wierząc, że przyniesie nam to nie tylko odrobinę pieniędzy na przeżycie, ale ogromny majątek, więc siedzimy już w energetycznej obfitości.

Wezmę, biorę takie bycie Manifestorem! Każdego dnia!

Pytania do dziennika: Czy nakładałem sobie ograniczenia na to, ile myślę że mogę/powinienem otrzymywać obfitości finansowej? Jakie to uczucie, gdy dowiaduję się, że jestem współpracownikiem Wszechświata? Jakie doświadczenia otwiera przed mną ta prawda?

MANIFESTOR: Twój Motyw Bogactwa to niewerbalny kreatywny przepływ

Jesteś liderem, inicjatorem i wykonawcą. Aby pozostać w zgodzie z obfitością, musisz podjąć działanie, które wydaje ci się słuszne, i zignorować to, co mówią lub robią wszyscy inni!

Jesteś tutaj, aby zainicjować i wprawić piłkę w ruch, a następnie pozwolić innym Typom wykonać pracę. Dobrze sobie radzisz z pracą, która polega na rozpoczęciu czegoś, a następnie kontynuowaniu – nie masz zrównoważonej energii i nie będziesz postępować odpowiednio pracując w typowym trybie 8:00 - 16:00.

Mantra Pieniądza dla Manifestorów

Jako Manifestor jesteś niesamowicie potężny. Masz bezpośrednią "linię połączeniową", połączenie ze wszechświatem, co oznacza, że często otrzymujesz pliki do pobrania, informacje i rzeczy, które Cię inspirują.

Wykorzystaj tę cenną inspirację, dzieląc się swoimi pomysłami z innymi po tym, jak zdecydujesz się je zrealizować, ale zanim faktycznie podejmiesz jakiekolwiek działanie „informowanie” - to Twoja strategia!

Zobaczysz również, że więcej pieniędzy napływa do Ciebie, gdy zdasz sobie sprawę, ze swojej wolności działania na bazie swoich inspiracji i po prostu kiedy dobrze się bawisz!

Korzystaj z poniższych mantr przez cały dzień, aby dopasować się do swojej Konstrukcji i uzyskać więcej pieniędzy!

  • Moje pomysły są niezwykle cenne.

  • Pieniądze płyną do mnie, kiedy dzielę się swoimi pomysłami z innymi.

  • Im lepiej się bawię, tym bardziej daję szansę pieniądzom, żeby same mnie "dogoniły".

  • Bez wysiłku przyciągam pieniądze, kiedy dzielę się inspiracją mojej duszy z innymi.

  • Mogę zarabiać w dowolny sposób.

https://products.thehollymaree.com/manifestors-guide-to-money https://www.tarabrunet.com/blog/humandesignmoney https://tayloreatoncoaching.com/blog/money-mantras-for-manifestors

Last updated