Reflektorzy

REFLEKTOR: Twoim Motywem Bogactwa jest system wczesnego ostrzegania.

Jesteś rzadkim jednorożcem (1% świata), a twoim celem życiowym jest służenie jako lustro dla społeczności. Wszystkie twoje Otwarte Centra wzmacniają energię i odbijają ją z powrotem do ludzi wokół ciebie. Jeśli jesteś zdrowy i szczęśliwy, społeczność wokół Ciebie też. Są dwie ważne rzeczy, aby zwiększyć Twoją obfitość.

1. Upewnij się, że Twoje otoczenie sprawia, że czujesz się szczęśliwy, spełniony i spokojny. Musisz kochać to, gdzie mieszkasz i z kim pracujesz.

2. Potrzebujesz dużo czasu (dokładnie 28 dni), aby podjąć decyzję. Nie spiesz się i znajdź kogoś, z kim możesz porozmawiać, tylko po to, by wydobyć swoje myśli. Możesz być totalną "potęgą", kiedy nauczysz się wycofać i zaobserwować, że wiele energii, które zbierasz, przyjmujesz, po prostu nie należy do Ciebie. Pozwól sobie na codzienną dekompresję w przestrzeni, która należy do Ciebie. Twoja wrażliwość na energię może stworzyć społeczność, która kwitnie – kiedy Ty kwitniesz.

Mantry Pieniądza dla reflektorów

Jako Reflektor jesteś rzadki, ale potężny. Jesteś lustrem dla reszty świata. Możesz łatwo poczuć energię innych, wzmocnić ją i odbić z powrotem do nich.

W związku z tym pieniądze płyną do ciebie, kiedy przyjmujesz tę rolę (w jakikolwiek sposób w jaki jest to sensowne w twoim życiu). Twoja siła i wartość opierają się na byciu SOBĄ (cokolwiek to oznacza z dnia na dzień, z godziny na godzinę) bez próbowania etykietowania siebie lub dostosowywania się do innych.

Ponieważ jesteś tak bardzo podłączony do energii innych, twoje środowisko (w tym ludzie, którymi się otaczasz) i to, jak się z tym czujesz, jest kluczem do twojej obfitości.

Zobacz siebie jako niewiarygodnie wszechstronne, ciągle zmieniające się arcydzieło, którym jesteś. Postaw się, znajdź się w środowisku, w którym możesz pozwolić sobie na podziwianie życia i wszystkiego, co Ci ono przynosi, a w naturalny sposób przyciągniesz do siebie dobrobyt.

Korzystaj z poniższych mantr przez cały dzień, aby zacząć używać swojej Konstrukcji, aby wezwać większą obfitość finansową!

  • Mój wyjątkowy punkt widzenia jest niezwykle cenny.

  • Otwieram się na dostatek, gdy otaczam się ludźmi, którzy podnoszą mnie na duchu.

  • Kiedy pozwalam sobie być sobą, stwarzam okazje, by pieniądze do mnie przychodziły.

  • Pieniądze otrzymuję, gdy daję się zaskoczyć i zachwycić życiem.

https://www.tarabrunet.com/blog/humandesignmoney https://tayloreatoncoaching.com/blog/money-mantras-for-reflectors

Last updated