Sen i regeneracja

Jak spać właściwie?

Tak jak możemy być sobą w naszym codziennym życiu, podejmując decyzje w oparciu o naszą konstrukcję, tak istnieje sposób, abyśmy właściwie spali.

Podczas snu my, ludzie, otrzymujemy coś w rodzaju programu na następny dzień. Ale jeśli będziemy spać w czyjejś aurze, ten program nie będzie odpowiedni. Tylko wtedy, gdy śpimy samotnie, otrzymujemy odpowiednie oprogramowanie, które jest dla nas przeznaczone.

Jeśli śpisz obok kogoś innego lub bliżej niż 4-5 metry od kogoś (a może to być również zwierzę domowe - pies lub kot), oznacza to, że nie jesteś wtedy odpowiednio programowany i obudzisz się z niewłaściwym „oprogramowaniem” na następny dzień.

Spanie w aurze innej osoby utrudnia ci bycie sobą. Poza tym spanie we własnej aurze sprawia, że ​​sen jest bardziej orzeźwiający. Wystarczy porównać różnicę, jaką możesz poczuć, gdy budzisz się wypoczęty po śnie w samotności z budzeniem się po nocy przespanej obok kogoś.

To nie ma nic wspólnego z miłością czy seksem, nie jest to reguła, której nigdy nie można złamać. Ale tak długo, jak to możliwe, zrób sobie wielką przysługę i śpij tylko we własnej aurze. Bycie nieprzytomnym w cudzej aurze naprawdę nie jest dobre dla nikogo.

Ściany nie mają znaczenia, więc jeśli po drugiej stronie ściany śpi sąsiad; nadal jesteś w jego / jej aurze.

Spanie w samotności będzie również dobre dla zachowania atrakcyjności i seksualności.

Osoby z Autorytetem Sakralnym - Generatorzy i Generatorzy Manifestujący

Generatorzy muszą iść spać tylko wtedy, gdy ich „bateria” jest całkowicie wyczerpana. Widzimy, jak małe dzieci bawią się i biegają i nagle zasypiają w kilka sekund...

Ważne jest, aby Generatorzy przed snem zużyli i wyczerpali całą swoją energię, i budzili się naturalnie. Kiedy szanują swoją siłę życiową, ich energia jest regenerowana i to jest ich zdrowy sposób na życie.

Generatorzy Manifestujący muszą iść spać z czymś do zrobienia - z pracą, z książką ... z czymkolwiek, co pomoże im wyczerpać całą energię pozostałą w ich ciele.

Istoty bez Centrum Sakralnego - Manifestatorzy, Projektorzy, Reflektorzy

Te trzy Typy muszą iść spać, zanim się zmęczą. Muszą położyć się w łóżku i uwolnić sakralną energię, którą przyjęli w ciągu dnia. To nie jest ich energia i musi opuścić ich ciało przed snem.

Mogą oglądać film w łóżku, czytać, słuchać muzyki - bycie w pozycji poziomej we własnej aurze przed snem jest bardzo ważne. https://sites.google.com/site/humandesigngaya/basicstuff/sleeping

Last updated