Generator Manifestujący

Generatorzy Manifestujący stanowią 32% populacji świata

Generatorzy Manifestujący mają ten sam rdzeń genetyczny co Typ Generatora.

Oba Typy mają odpowiadać na życie poprzez Centrum Sakralne przed zainicjowaniem działania - podejmowaniem decyzji.

Nagrodą za cierpliwość i odpowiadanie na życiowe wyzwania jest harmonijne zaistnienie na swój unikalny sposób.

Naturalne reagowanie na przepływ życia, który przychodzi do Ciebie jako Generatora Manifestującego, jest ostatecznie najbardziej wydajnym i satysfakcjonującym sposobem wykorzystania energii.

Istotą prawdziwej duchowości dla Generatora Manifestującego jest zaufanie, że samo życie ma dla niego plan i że rozwinie się w swoim własnym, naturalnym czasie, na co jest on wyjątkowo przygotowany - by odpowiedzieć.

Nie możesz kontrolować właściwego kierunku swego życia, stosując „racjonalne” podejście mentalne oparte na decyzjach. Wtedy Twój umysł samoczynnie poprowadzi Cię ku życiu, które ostatecznie okaże się niezadowalające.

Różnica między Generatorami a Generatorami Manifestującymi polega na tym, że Generatorzy Manifestujący są zaprojektowani tak, aby przejść do działania bardzo szybko po udzieleniu odpowiedzi (chyba że są to Generatorzy Manifestujący Emocjonalni, którzy muszą zauważyć, i ewentualnie odczekać, jeśli są akurat na szczycie emocjonalnej fali).

Generatorzy to ludzie, którzy potrafią przetrwać. Centrum Sakralne w ich ciele jest kluczem do ich czystej mocy. Tworzy witalną siłę życiową potrzebną do działania, życia i tworzenia. Jest także centrum naszej seksualności, a tym samym zapewnia kontynuację naszego gatunku.

Największą lekcją dla Generatora jest nauczenie się reagowania na życie z jego „trzewi”. Generatorzy mają energię do spalania; energię potrzebną do załatwiania różnych spraw. Pytanie, czy mogą poczekać na swoją kolej, znak od świata?

Jeśli mogą, wówczas wszelkie formy frustracji są eliminowane z ich życia i zastępowane głębokim uczuciem satysfakcji. Odpowiadając na wszystko z wnętrza siebie, życie samo pokieruje ich drogą. Wtedy życie dla wszystkich Generatorów, stanie się radosnym i satysfakcjonującym doświadczeniem.

Generatorzy zwykle inicjują działanie, ponieważ obawiają się, że inaczej nic się nie wydarzy. I to jest pułapka, która ich zniewala. Jeśli Generator ma odwagę czekać, szybko się zorientuje, że ten strach jest bezpodstawny.

Nieskończona energia siły życiowej, którą Generator utrzymuje w swoim Centrum Sakralnym, jest jak super potężny magnes, który przyciąga do niego możliwości poprzez otaczającą go aurę. Inni ludzie pragną dostępu do tego ogromnego zasobu energii, a Generator nie musi długo czekać, zanim inni zaczną go prosić o dostęp do tego zasobu.

Kiedy Generator czeka na to co się pojawi w życiu, staje się jak „magnetyczna czarna dziura”, która automatycznie przyciąga do niego wszystkich i wszystko. Wszystkie rzeczy przyjdą do Generatorów we własnym czasie - nie muszą inicjować działania, aby coś się wydarzyło. Wszystko, co jest dla nich przeznaczone i dla nich odpowiednie, zostanie automatycznie przyciągnięte. Praca, związki, szczęście… wszystko.

Generatorzy są zaprojektowani tak, aby płynąć w „tu i teraz” z prądem życia, przyjmując wskazówki do działania, gdy się pojawiają. Generatorzy nie są tutaj, aby martwić się o przyszłość. Ich właściwa przyszłość nadejdzie automatycznie, jeśli w „tu i teraz” odpowiedzą na to, co daje im życie.

Generatorzy ze swoimi ogromnymi zasobami energii również są tutaj, po to aby osiągnąć mistrzostwo w życiu. Są tutaj, aby opanować wszystko, wobec czego podejmą właściwe zobowiązanie, na które następnie odpowiadają.

Jednym z wielkich znaków, na które Generatorzy powinni zwracać uwagę jako wskazanie, że reagują i działają poprawnie, jest „synchroniczność”. Rzeczy po prostu zaczynają się dziać magicznie lub pojawiać w ich życiu automatycznie. Wydają się „mieć szczęście”.

Jest też całkowicie możliwe, że Generatorzy, którzy wyszli i zamanifestowali się bez odpowiedniego odniesienia do ich Centrum Sakralnego, w rzeczywistości mogą odnieść sukces, ale rzadko w takiej sytuacji są szczęśliwi, zadowoleni lub spełnieni.

Często Generatorzy są zaangażowani w projekty lub są oddani komuś lub czemuś, co tak naprawdę ich nie interesuje lub nie przynosi spełnienia. Robią to tylko dlatego, że wydaje się, że ktoś musi to zrobić i to oni mają energię! Przeważnie są też bardzo sfrustrowani, będąc niewolnikami kogoś innego, nałogowo oddając władzę i swoją siłę każdemu, kto o to poprosi.

Prosta, ale głęboka lekcja dla wszystkich Generatorów polega na tym, aby dowiedzieć się od siebie, zadając sobie pytanie, komu i czemu zamierzają się poświęcić. Należy podkreślić, że od samego początku jakiejkolwiek działalności, Generatorzy muszą zdać sobie sprawę, czy zamierzają się zaangażować, czy nie, ponieważ kiedy już poświęcą znaczną energię czemuś lub komuś, kiedy „weszli w to z rozpędu”, grozi im frustracja i liczne niedogodności.

Generatorzy mają przełącznik „włącz”, ale nie mają przełącznika „wyłącz”. Jeśli po kilku minutach zorientują się, że ktoś lub coś do czegoś się właśnie zobowiązali, w rzeczywistości im nie odpowiada, jest już za późno, aby przestać. To Sakralne Centrum musi podążać, toczyć się do końca, kiedy już nabierze rozpędu. Ale jeśli Generator desperacko chce się zatrzymać i przestaje działać, zwykle wpada w pomieszanie. W ostateczności, rezygnuje z pracy.

Nie można przeceniać znaczenia Centrum Sakralnego dla Generatora. Ich strategia prawidłowego życia wynika z tego, jak to Centrum Sakralne jest naprawdę zaprojektowane do pracy.

Centrum Sakralne może odpowiedzieć w danej chwili tylko „tak” lub „nie”. Nie używa słów, aby przekazać te odpowiedzi. Wydobywa dźwięki z głębi żołądka. Dźwięki te przypominają pomruki, które zinterpretowane jako „tak” lub „nie”, prowadzą Generatora do podejmowania właściwych decyzji dotyczących jego życia.

Zadaniem Generatorów jest zauważenie tych pomruków z Centrum Sakralnego i uświadomienie sobie, że są one właściwym mechanizmem reakcji. Życiowa Strategia Generatora polega na czekaniu na odpowiedź.

Niektórzy Generatorzy są zdezorientowani co do słowa „czekaj”, ale kiedy „nie śpisz” i zauważasz wszystko, co dzieje się wokół Ciebie, czekanie oznacza po prostu wsłuchanie się w odpowiedzi z Twojego Centrum Sakralnego, zanim zaczniesz działać.

Dla wszystkich Generatorów jest to klucz do zmiany całego ich życia, aby żyć tym, kim jesteś, bez marnowania cennej mocy Centrum Sakralnego.

Kiedy Generatorzy odnajdą odpowiedź z Centrum Sakralnego, dostaną „tak” lub „nie”, które jest im niezbędne, aby iść naprzód w życiu. Ta reakcja może przybrać formę pomruku lub chrząknięcia, „uhuh” lub „unhuh” lub może to być po prostu uczucie uniesienia lub zapadnięcia. Generatorzy muszą rozpoznać odpowiedź z ich Centrum Sakralnego i potrzebują czasu, aby to sprawdzić i się przekonać. Odpowiedź może nie nadejść natychmiast.

Wszyscy Generatorzy osiągają w końcu taki poziom, na którym utkną. Czują barierę i czasami zawracają. Jeśli odpowiedziałeś, zareagowałeś właściwie, dalej ważne jest, byś pokonał tę barierę, aby przejść do następnego poziomu. To prawie tak, jakby to był test, byś miał szansę ponownie zapytać swoje Centrum Sakralne, czy tego naprawdę chcesz. Przebicie się przez tą barierę potwierdzi, że jesteś na dobrej drodze.

Generatorzy są „pracownikami”, robotnikami i mogą stać się niewolnikami, jeśli nie słuchają swojego Centrum Sakralnego. Manifestor zawsze będzie inicjował i oczekiwał, że Generator będzie jego „wykonawcą”. Projektor będzie próbował połączyć się z mocą Generatora w podobny sposób.

Tak więc, Generatorzy muszą pamiętać o skontaktowaniu się ze swoim Centrum Sakralnym, zanim zgodzą się po prostu „zrobić” to, co sugeruje Manifestor, Projektor lub jakikolwiek inny Typ człowieka. Muszą stać się świadomi i przestać żyć na „autopilocie”. Dlatego Generator jest uważany za naturalnego niewolnika. Uśpiony, stara się oddać swoją energię wszystkim innym, zamiast słuchać wewnętrznej mądrości: swego Centrum Sakralnego.

Większość Generatorów doświadcza powtarzalnego trudu, „codziennej harówki”; po prostu ciężko pracując i zarabiając na życie. Ale zawsze mają w sobie dręczące niezadowolenie i frustrację, że są tutaj w innym celu.

Wszystko, co musi zrobić Generator, to poprawnie zareagować, a jego cel znajdzie go.

Strategia Generatora Manifestującego

1. Wyobraź sobie i wczuj się co sprawi i przyniesie Ci satysfakcję.

2. Poczekaj na namacalny znak z zewnątrz.

3. Odpowiadaj/reaguj podjęciem działania kiedy jesteś na tak (nie przemyślaj i nie rozważaj).

4. Poinformuj wszystkich na których wpływ będą miały twoje działania.

PS: Ćwicz fizycznie dla pozbycia się nadmiaru energii fizycznej i dla zdrowego snu.

Generatora Manifestującego na wykresie rozpoznasz po zakolorowanym (zdefiniowanym, połączonym Kanałem) Centrum Sakralnym, i zakolorowanym, zdefiniowanym Centrum Gardła (połączonym Kanałem) bezpośrednio lub pośrednio (poprzez inne Centrum) z którymś Centrum-motorem (czyli Głowy, Serca lub Korzenia).

Last updated