Manifestor

Manifestorzy stanowią 9% populacji świata.

Manifestorzy często czują się odmienni, czują że różnią od innych ludzi i często zastanawiają się, dlaczego.

Mają dostęp do niesamowitej mocy, którą można włączyć nagle i bez ostrzeżenia. Czasami może to przestraszyć innych, a czasami nawet samego Manifestora!

Manifestor potrzebuje kontrolować swoje życie. Naprawdę nienawidzi każdego, kto mówi mu, co ma robić lub jak to zrobić. Potrzebuje jak najwięcej wolności, aby żyć swoim życiem i kształtować własne przeznaczenie według własnych zasad.

Nie są tutaj, by czekać, są tutaj, aby inicjować i mieć wpływ na innych i otaczający ich świat. Jeśli nie mają swobody działania, której potrzebują, to uważaj! W dzieciństwie wielu Manifestorów było ograniczanych przez rodziców, nauczycieli i innych ważnych dorosłych w ich życiu, którzy myśleli, że są problematyczni lub w jakiś inny sposób trudni. Odpowiedzią tych dorosłych była próba kontrolowania Manifestora- dziecka fizycznie (poprzez ograniczenie jego swobody ruchów) lub za pomocą bardzo surowych zasad. Działali w przekonaniu, że opiekują się i pomagają takiemu dziecku-Manifestorowi. Nie mieli pojęcia, że ​​to dziecko już wiedziało, co chce zrobić i kiedy chce to zrobić. Oczywiście dla wszystkich dzieci pewne zasady są ważne, ale zbyt wiele może być również bardzo szkodliwe, szczególnie dla dzieci- Manifestorów. Dla dziecka- Manifestora stworzone przez dorosłych znaczące sztuczne ograniczenia w ich życiu, mają zwykle niszczący wpływ na psychikę Manifestora w późniejszych latach. Dzieciom- Manifestorom wydaje się, że są za coś karani i często wyrastają na bardzo gniewnych i często „zagubionych” ludzi; dystansujących się od innych.

Niektórzy Manifestorzy idą zupełnie w drugą stronę i starają się zadowolić innych, unikając trudnych konfrontacji, które towarzyszyły im w dzieciństwie. Żaden z tych sposobów życia nie jest zdrowy dla Manifestora. Niektórzy Manifestorzy, szczególnie mężczyźni, mogą również stać się agresywni i bardzo sfrustrowani, ponieważ w dzieciństwie byli kontrolowani i ograniczani. Potrafią bardzo silnie reagować na każdego w swoim dorosłym życiu, kto próbuje bądź jest przez nich postrzegany jako próbujący kontrolować czy manipulować nimi w jakiś sposób. Manifestorzy są bardzo wrażliwi i „zestrojeni”, wtedy kiedy wolno im być sobą.

Mają naturalną ciekawość i są jedynym typem, który może naprawdę swobodnie inicjować działanie. Znaczna część naszego światowego społeczeństwa nagradza „wykonawców”, ale w rzeczywistości tylko Manifestorzy mogą zainicjować działanie i „coś zrobić” bez konieczności czekania. I to jest dla nich właściwe i zdrowe. Inicjowanie w ten sposób jest bardzo niezdrowe dla pozostałych 91% świata. Ale nawet Manifestorzy muszą być zaangażowani w kontakt z innymi ludźmi! Aby przetrwać w świecie ludzi, którzy nie mają pojęcia, o naturze Manifestorów i zwykle od razu im nie ufają (ze względu na ich odstraszającą aurę), najlepiej jest przyjąć odpowiednią strategię, aby to przezwyciężyć.

Idealną strategią według Human Design dla Manifestorów jest „poinformowanie innych, zanim podejmą działanie”. W praktyce ta strategia Manifestorowi wyda się denerwująca i nie do zaakceptowania! Znam kilku Manifestorów, którzy nadal nienawidzą tego robić, ponieważ myślą, że w jakiś sposób muszą prosić o pozwolenie na zrobienie tego, co chcą. Manifestor nienawidzi o to prosić- to przywołuje wszystkie jego horrory z dzieciństwa dotyczące kontroli! Strategicznie będzie, gdy Manifestor zacznie informując zwrotem „Po prostu daję Ci znać”. Nie używając czegoś takiego jak „Czy masz coś przeciwko?” lub „Czy to byłoby w porządku?”.

„Po prostu daję Ci znać”, o to chodzi w informowaniu. Nie pytasz o pozwolenie, po prostu stwierdzasz, co masz zamiar zrobić. Tak więc w istocie jest to wszystko, czego wymaga strategia Manifestora. Po prostu powiedz wszystkim zainteresowanym, co masz zamiar zrobić, a następnie zrób to! Jedyna różnica dotyczy Manifestorów-dzieci.

Strategia Manifestora-dziecka polega na tym, że powinno nauczyć się prosić o „pozwolenie”, które z czasem, wraz z wiekiem może w naturalny sposób stać się „informacją”. Każdy Typ człowieka ma Strategię, a ta dotycząca Manifestorów może wydawać się w pewnym sensie sztuczna, w przeciwieństwie do konkretnych Strategii innych Typów. Te Strategie są jednak kluczowe, by można było żyć prawdziwie i autentycznie.

Manifestorzy nadal będą w stanie w zdrowy sposób inicjować, niezależnie od tego, czy informują, czy nie, ale ta Strategia ograniczy konfrontacje, które mogą ich spotkać. Aby uniknąć konfrontacji, wszystko, co Manifestor musi pamiętać, to powiadomić ludzi o swoich zamiarach i działaniach. Ten proces informowania innych zwykle powstrzymuje ludzi przed wchodzeniem w drogę lub próbą kontrolowania Manifestora, z niewiedzy, co się zaraz wydarzy. Informowanie znacznie zmniejszy również skłonność Manifestorów do gniewu, ponieważ ludzie nie będą już dawać im tylu powodów do złości.

Chociaż jest to bardzo przydatna strategia, niektórzy Manifestorzy mogą posunąć się trochę za daleko. informując wszystkich o wszystkim. Ale w rzeczywistości pożądane jest poinformowanie tylko tych osób, na które faktycznie wpłynie Twoje nieuchronne działanie. Nie jest pożądane, aby cały czas mówić wszystkim, co zamierzasz.

Przyszłość Manifestorów

Od początku Manifestorami rodzaju ludzkiego byli władcy, prawodawcy i decydenci. „Władza” była na porządku dziennym, a Manifestorzy zawsze wygrywają, gdy sytuacja sprowadza się do pokazów czystej, surowej, „zawsze gotowej” władzy. Mogą eksplodować z niesamowitym przypływem energii ze stanu spoczynku w ciągu mikrosekundy! Ale w dzisiejszym świecie kładzie się nacisk na przedsiębiorców, demokrację, dzielenie się, współpracę, zdecentralizowaną władzę. Absolutni władcy wcale nie są mile widziani! Wydaje się, że cel bycia Manifestorem został odebrany, a nowy porządek świata został przejęty przez inne typy.

Projektorzy są naszymi naturalnymi przewodnikami i demokratycznymi przywódcami. Generatorzy i Generatorzy Manifestujący to budowniczowie, którzy zaczynają się uczyć, że są tak samo potężni jak Manifestorzy, jeśli skutecznie podążają za swoimi strategiami. Nawet Reflektorzy mają wartościowe role do odegrania w dzisiejszym społeczeństwie. Ale Manifestorzy? Gdzie teraz pasują? Ta zmiana roli w czystego Manifestora jest dla nich prawdziwą okazją do ewolucji. Urodzeni dzisiaj Manifestorzy mają możliwość relaksu, wolności i dobrej zabawy w swoim życiu! Zamiast być autokratycznymi władcami, można ich cenić za inicjujący wpływ, jaki wywierają na świat.

Potrafią inicjować wspaniałe projekty i przedsięwzięcia, ale rzadko trzymają się ich do końca. Pałeczkę zwykle trzeba przekazać grupie Generatorów, która ma siłę utrzymywania. Ale bez początkowej siły i mocy, jaką niosą Manifestorzy, wiele projektów nigdy by się nie rozpoczęło. Manifestorzy są nadal jedynym typem człowieka, który został zaprojektowany do swobodnego inicjowania i bez precedensu. Niespodziewanie coś widzą, zainicjują działanie, i to się dzieje. Co za cenna cecha.

Można na nim polegać, że wyrwie się z tłumu, przełamie schematy, spróbuje czegoś nowego i innego. Jeśli Manifestorzy utrzymają ten poziom wolności, naprawdę będą w stanie wnieść swoje wyjątkowe cechy na ten świat. Manifestorzy nie mają ustalonego schematu pracy. Nie są przeznaczeni do pracy od 9 do 17 dzień po dniu, aż do śmierci.

Świat potrzebuje ludzi, którzy to potrafią… ale to nie Manifestorzy. Manifestorzy mogą łatwo i naturalnie zarabiać pieniądze na wiele różnych i niepowtarzalnych sposobów. A ponieważ nie chcą być kontrolowani przez innych, zwykle w końcu pracują dla siebie. Manifestorzy są szybcy! Większość Manifestorów uważa, że ​​tempo życia jest bardzo wolne; to tak, jakby życie wokół nich toczyło się w zwolnionym tempie.

W ciele Manifestora wszystko, łącznie z ich oddychaniem, jest szybsze! Więc nie bójcie się Wy wszyscy, miliony Manifestorów. Wraz z pojawieniem się globalnej komunikacji i infrastruktury, w połączeniu z Waszą zdolnością do swobodnego manifestowania się z dużą prędkością i w pojedynkę, świat możliwości czeka zarówno teraz, jak i w przyszłości! Manifestorzy nadal zajmują bardzo ważne miejsce na tym świecie i z pewnością nie są jeszcze gotowi na ciche wycofanie się ze świata teraz, gdy ich miejsce jako władców odeszło! Nie wierz w to ani przez chwilę!

Manifestor jest doskonale zaprojektowany, aby pięknie działać w złożonym i połączonym technologicznie świecie, w którym żyjemy!

Strategia Manifestora

1. Pomyśl o tym co chcesz zrobić albo co przyniesie Ci spokój, poczuj natchnienie kiedy przychodzi.

2. Poinformuj wszystkich na których wpływ będą miały twoje działania.

(Jeśli masz Zdefiniowane Centrum Emocjonalne poczekaj na klarowność - tj. kiedy po okresie wahań i niepewności przychodzi dłuższy czas pewności)

3. Działaj, rozpocznij.

PS: Poszukaj swojego źródła lub praktyki dla wewętrzengo spokoju i przewodnictwa. Odpoczywaj regularnie w swojej przestrzeni.

Manifestora na wykresie rozpoznasz po zakolorowanym, zdefiniowanym Centrum Gardła połączonym Kanałem bezpośrednio lub pośrednio Kanałami (poprzez inne Centrum) z którymś Centrum-motorem (czyli Głowy, Serca lub Korzenia) oraz po braku zakolorowanego (zdefiniowanego, połączonego Kanałem) Centrum Sakralnego.

Last updated