Projektor

Projektorzy stanowią 22% populacji świata.

Przed współczesnością Projektorzy znajdowali się na dole drabiny przywódczej. Jedyną rzeczą, która tak naprawdę nie miała znaczenia w tamtych czasach, była inteligencja. Siła i energia Manifestorów rządziła, natomiast Projektorzy nigdy nie byli przystosowani do wygrania tego rodzaju gry.

Obecnie Projektorzy zajmują najwyższe miejsce w naturalnej hierarchii przywództwa, a ich prawdziwą rolą jest kierowanie rodzajami energii (Manifestorów, Generatorów i Generatorów Manifestujących) dla najbardziej efektywnego wykorzystania potencjałów energetycznych.

Projektorzy mają wrodzoną zdolność rozumienia innych. Są mistrzami w efektywnym odczytywaniu i zarządzaniu energią. To dzięki otwartości swoich centrów energetycznych mogą przyjmować i odczytywać energię innych. Z biegiem czasu, zdolność Projektorów do odczytywania i rozpoznawania tej energii daje im mądrość do prowadzenia innych w najbardziej efektywnym wykorzystaniu ich energii, darów i talentów.

Projektorzy świetnie sprawdzają się również w zarządzaniu innymi i nawiązywaniu kontaktów. Wiedzą, jak przyciągnąć do pracy odpowiednich ludzi, aby wykonali określone zadanie, a także wiedzą, jak zachować harmonię na świecie.

Z tych powodów Projektorzy są idealnymi przywódcami, administratorami i przewodnikami we współczesnym demokratycznym świecie, w którym żyjemy. Projektorzy mają po prostu wrodzoną, naturalną zdolność rozpoznawania potencjału i talentu innych ludzi oraz oferowania im wskazówek.

Nasz świat potrzebuje wielu różnych typów przewodników, a grupa Projektorów to odzwierciedla. Projektorzy jako typ niosą ze sobą największą różnorodność wewnętrznego autorytetu niż jakikolwiek inny typ istot ludzkich. Możesz spotkać Projektorów Emocjonalnych, Projektorów Śledziony, Projektorów Ja, Projektorów Mentalnych i projektorów Ego. Jako grupa są w stanie odczytać i pokierować każdą odmianą, rodzajem energii!

Projektor jest najbardziej „osobistym” i bliskim typem człowieka. Wynika to z natury ich aury. Nasza ludzka aura reprezentuje holistyczne pole energetyczne, które indywidualnie otacza każdego z nas.

Ta aura jest naszym osobistym podpisem elektromagnetycznym i mówi każdej żywej istocie wokół nas, o co nam chodzi. Nasza aura rozciąga się do 3 metrów na całym obwodzie naszego ciała. Posiadanie aury daje nam również możliwość czytania i interpretowania aur innych ludzi. Pamiętasz to „uczucie”, gdy kogoś lubisz lub nie już na pierwszym spotkaniu? To Twoja aura spełnia swoje zadanie i pobudza wszystkie zmysły!

W rzeczywistości to szczególna natura aury Projektora nadaje mu to imię. Ta aura „projektuje” na zewnątrz w kierunku innych ludzi i jest „rzutowana” na innych ludzi. Innymi słowy, Projektorzy dają się zauważyć!

Aura Projektora jest bardzo skupiona na innych ludziach, których spotykają. Projektorzy nie koncentrują się na grupach. Skupiają się na jednej osobie na raz. Aura Generatora otacza całą grupę wokół nich. Aura Projektora skupia się na jednej osobie na raz. Kiedy spotykasz Projektora, spotykasz kogoś, kto skupi się na Tobie jak promień lasera!

Większość typów Projektorów ma nieaktywną, niezdefiniowaną większość centrów energetycznych. Na wykresie widzimy je, jako białe. Oznacza to, że w tych białych Centrach Projektorzy przyjmują i odbijają energię innych. Nie tylko odbijają tę energię, ale także ją wzmacniają! Więc często okazuje się, że Projektor to takie energetyczne dynamo.

Projektorzy zawsze muszą zwracać uwagę na dynamikę energii, którą odczuwają, gdy znajdują się w grupie ludzi. W rzeczywistości jest to dynamika energetyczna samej grupy, a nie Projektor generujący własną podwyższoną energię. Ta „pseudoenergia”, którą czuje Projektor, zniknie, gdy tylko pozostałe typy opuszczą grupę. Wtedy, Projektorzy stwierdzają, że nie mają już energii do pracy; że są wyczerpane.

Projektorzy żyją w świecie zapracowanych ludzi. Generatorzy i Generatorzy Manifestujący stanowią 70% populacji świata - te rodzaje energii stanowią przytłaczającą większość. Zatem większość Projektorów nigdy nie jest zbyt daleko od aury tego typu energetycznego! Ich „białe” centra niemal nieustannie pochłaniają, wzmacniają i odbijają tę obfitą energię, więc Projektor może z czasem całkowicie się wypalić i może potrzebować długiej przerwy lub okresu odpoczynku z dala od wszystkich.

Osoby dokonujące takiej projekcji, które ignorują narastające wyczerpanie, w końcu mogą czuć się zrażone, ponieważ nie dają rady działać w takim samym tempie jak na początku. Zwykle zmierzają z czasem w kierunku jakiejś formy choroby i załamania fizycznego.

Większość dorosłych Projektorów, którzy żyją w środowisku o dużym natężeniu energii, będzie przytłoczona i wyczerpana, jeśli naprawdę nie zrozumieją, co to znaczy być Projektorem. Nie próbuj nadążać za zapracowanymi pszczołami! Po prostu powiedz sobie: „Czym tak naprawdę wszyscy są zajęci?” „Czy to jest skuteczne?” „Czy to jest wydajne?” „Czy to jest inteligentne?”. Albo czy oni po prostu „pchają i kręcą tymi kołami i wyglądają na zajętych”? Takim aktywnym rodzajom energii dookoła potrzebni są inteligentni przewodnicy, a Projektorzy nie mogą nimi pokierować, jeśli są wyczerpani próbami ciągłego nadążania za nimi.

Projektorzy potrzebują dużo odpoczynku, ponieważ przyjmują i odbijają dużo energii w ciągu dnia. Rodzaj energii, taki jak Generatora Manifestującego lub Generatora, wyczerpie się naturalnie pod koniec dnia i Generator po prostu pójdzie spać. Projektor czuje często takie wyczerpanie podczas pracowitego dnia, i w swoim zagubieniu może nie mieć czasu na zatrzymanie się i odpoczynek. Więc kontynuuje dalej, poza ten punkt zmęczenia.

Ponieważ zdarzało się to tak często w ich życiu, niektórym Projektorom trudno jest zatrzymać się pod koniec dnia i położyć się do łóżka. Wszystkich nas uczono i mówi się, że od najmłodszych lat mamy być „wykonawcami”, więc dorośli Projektorzy mają trudności z przełamaniem wzorca tego nawykowego i wyuczonego sposobu bycia.

Projektorzy muszą jednak ćwiczyć chodzenie do łóżka godzinę wcześniej, niż myślą, że trzeba iść! Powinni po prostu odpocząć, poczytać, obejrzeć telewizję, posłuchać muzyki, odprężyć się i zrelaksować. Daje to ciału czas na wyciszenie się i uwolnienie zgromadzonej energii wirującej wokół ich systemu i uspokojenie, tak aby mogli spać. Leżenie na płasko podczas odpoczynku wspomaga 70% naszych funkcji genetycznych w odpoczynku i regeneracji, sen pomaga we wszystkim. Idealnie byłoby, gdyby Projektor znajdował się poza aurą kogokolwiek podczas odpoczynku. W przeciwnym razie ich niezdefiniowane Centra będą nadal przejmować to, co ich otacza.

Projektor jako przewodnik

Projektorzy nie mogą po prostu kierować każdym. Muszą zrozumieć i pamiętać, że ich strategia życiowa polega na „czekaniu, aż zostaną rozpoznani i zaproszeni” przez kogoś innego. Tylko wtedy, gdy Projektorzy postępują właściwie i czekają na to zaproszenie, aby przekazać swoją niewątpliwą inteligencję i mądrość, ich życie będzie się układać.

Większość Projektorów jest zwykle bardziej zainteresowana innymi ludźmi niż sobą, więc uwielbiają wskakiwać i próbować pomagać ludziom bez zaproszenia! To godna podziwu cecha, ale to Projektor będzie wyczerpany i zgorzkniały, gdy nie zostanie za to doceniony.

Częsty żal Projektora brzmi: „A jeśli nie zostanę rozpoznany i zaproszony?” „Na pewno powinienem coś zrobić!”

Cóż, prawdę mówiąc, Projektor nie ma nic do roboty, dopóki nie zostanie rozpoznany i zaproszony przez właściwą osobę. Na projekt Projektora, powinno się zwrócić uwagę, więc Projektorzy powinni w to uwierzyć.

Projektorzy są zakodowani genetycznie poprzez ich aurę, aby inni ludzie mogli ich rozpoznać i zbliżyć się do nich. Muszą więc po prostu się zrelaksować i poczekać, aż pojawi się odpowiednia osoba. I pojawi się! Kiedy Projektor rozluźnia się i milczy, to aura Projektora przemawia i przyciąga innych.

Projektorzy muszą zrozumieć, że jeśli ulegną strachowi bycia nierozpoznanym, albo narzucą tempo innym ludziom, nie tylko marnują cenne i ograniczone zasoby energii, ale także tracą realne możliwości powodzenia.

Projektor nie znajdzie tego, co jest dla niego odpowiednie, wskakując do środka i próbując sprawić, by coś się zadziało.

Projektor potrzebuje odpowiedniej osoby w swym życiu, i nie byle kogo.

Skąd Projektor wie, czy ktoś jest dla niego odpowiedni? Inni ludzie go rozpoznają, podejdą i zaproszą! Dopóki to się nie stanie, nikt nie jest wart marnowania tej cennej energii i mądrości Projektora.

Niektórzy Projektorzy nie mają konsekwentnie niezawodnego sposobu podejmowania decyzji, a inni mają bardzo łagodny i delikatny Autorytet Wewnętrzny. Prawda jest taka, że ​​niektórzy Projektorzy potrafią podejmować bardzo spontaniczne decyzje; inni będą musieli poczekać z podjęciem decyzji tydzień, a inni jeszcze dłużej, dyskutując i szukając informacji zwrotnych, zanim podejmą jakąkolwiek ostateczną decyzję z jakąkolwiek jasnością.

Dlatego jeszcze ważniejsze jest oczekiwanie na to uznanie i właściwe zaproszenie, ponieważ może to znacznie zmniejszyć ryzyko błędnych decyzji w przypadku Projektora.

Projektorzy nie powinni jednak przesadzać z tym „czekaniem na zaproszenie”! W rzeczywistości, jeśli Projektorzy użyją tej strategii tylko do głównych punktów zwrotnych w ich życiu, przyniesie im to ogromne korzyści.

Te punkty zwrotne to momenty w życiu Projektorów, kiedy muszą oni uszanować swoją strategię oczekiwania na rozpoznanie i zaproszenie. Dopiero wtedy powinni podjąć decyzję, czy to zaproszenie jest dla nich odpowiednie.

Strategia Projektora

1. Poczuj pragnienie dobrej okazji, zastosowania i wykorzystania swoich kompetencji.

2. Przygotuj się - zagłębiając się i zajmując swoją pasją. Twórz swoje dzieła. Szlifuj umiejętności.

3. Spraw aby twoje działania były ogólnie widoczne i dostępne (korzystaj śmiało z Internetu i dostępnych narzędzi i możliwości).

4. Czekaj na rozpoznanie albo zaproszenie.

(Kiedy przyjdzie, jeśli masz Zdefiniowane Centrum Emocjonalne poczekaj na klarowność - tj. kiedy po okresie wahań i niepewności przychodzi dłuższy czas pewności)

5. Zaakceptuj lub nie zaproszenie jeśli czujesz w ciele pewność. Jeśli nie, poradź się zaufanej osoby. PS: Odpoczywaj regularnie w swojej bezpiecznej i komfortowej przestrzeni.

Projektora na wykresie rozpoznasz po braku zakolorowanego (zdefiniowanego, połączonego Kanałem) Centrum Sakralnego, po zakolorowanych, zdefiniowanych (połączonych Kanałem) którychś z innych Centrów oraz po niezakolorowanym (niezdefiniowanym, niepołączonym Kanałem) Centrum Gardła lub zakolorowanym (zdefiniowanym, połączonym Kanałem) jednak nie bezpośrednio ani pośrednio Kanałami (poprzez inne Centrum) z którymś Centrum-motorem (czyli Głowy, Serca lub Korzenia).

Last updated