Reflektor

Reflektorzy to 1% populacji świata

Reflektorzy mają niezwykłą konstrukcję i stanowią zaledwie 1% światowej populacji, całkowicie różniąc się od sposobu działania pozostałych 99% ludzi.

Reflektorzy nie mają żadnych Centrów energii ani świadomości włączonych i aktywowanych przy urodzeniu. Każde Centrum w ich konstrukcji jest całkowicie „białe”, niezdefiniowane, nieokreślone. W rezultacie emanują pewną iluzją na swój temat, która nie ma nic wspólnego z tym, kim naprawdę są. Mogłoby się wydawać, że Reflektor będzie nieustannie przejmował energię i emocje innych ludzi, będąc bez własnych, niezawodnych wzorców energetycznych na których mógłby polegać.

U innych typów energetycznych człowieka, dzieje się podobnie. Otwarte, nieaktywne centrum jest zawsze podatne na wpływy innych ludzi.

Jednak podstawową różnicą w przypadku Reflektorów, jest natura ich aury elektromagnetycznej. Nasza ludzka aura reprezentuje holistyczne pole energetyczne, które w unikalny sposób otacza każdego z nas. Ta aura jest naszym osobistym podpisem elektromagnetycznym i mówi każdej żywej istocie wokół nas, o co nam chodzi. Ta aura rozciąga się do 3 metrów na całym obwodzie naszego ciała. Posiadanie aury daje nam również możliwość czytania i interpretowania aur innych ludzi.

Aura Reflektora jest aurą „zatrzymującą”, która w wyjątkowy sposób robi dwie rzeczy. Po pierwsze, testuje lub „smakuje” aury ludzi wokół siebie, biorąc tylko niewielką część tego, z tego co energetycznie otrzymuje. Po drugie, odzwierciedla wszystko to, co otrzymuje od drugiej osoby.

Ta odbijająca aura działa jako mechanizm ochronny dla Reflektora. Jest ochroną przed przytłoczeniem emocjami i energią innych ludzi wokół nich.

To także sprawia, że ​​Reflektor wygląda jak kameleon dla reszty z nas. Kameleon, który po prostu wtapia się we wszystko, co go otacza. Reflektorzy „stają się” otoczeniem. Robią to całkiem naturalnie, ale z tego powodu często czują się niewidzialni dla innych.

Inni ludzie zawsze zobaczą swoje cechy i aspekty, kiedy spotkają Reflektora; więc Reflektorzy muszą być świadomi, z kim są w związku.

Reflektor powinien obserwować siebie w interakcji z innymi ludźmi, aby zobaczyć, jakie negatywne i pozytywne aspekty te osoby wniosą do związku.

Jeśli osoba będąca z Reflektorem jest pozytywna i szczęśliwa, Reflektor to odzwierciedli. Ale jeśli są skorumpowani lub manipulują, będą również odzwierciedlać to zachowanie!

Tak więc Reflektorzy powinni poświęcić trochę czasu na uświadomienie sobie, czym właściwie są i co odbijają. Będzie to wymagało trochę praktyki i dopiero z czasem poznają swoje prawdziwe ja.

Reflektorzy chodzą sobie w ochronnej aurycznej „bańce”, która w ogóle nie wchodzi w głęboki kontakt z innymi ludźmi. A to sprawia, że ​​relacje osobiste są trudniejsze dla Reflektorów niż dla reszty z nas. Najbliższa jakakolwiek inna aura dochodząca do Reflektora to aura Manifestora.

Manifestor nie „testuje” i nie „odzwierciedla” aur innych ludzi, ale „odpycha” te aury. Jednak, podobnie jak u Reflektora, aura Manifestora została zaprojektowana jako tarcza ochronna przed aurami innych ludzi.

Planety

Głównym czynnikiem, który naprawdę wyróżnia Reflektorów, jest głęboki wpływ ruchu planet na ich codzienne życie. Przed tym ich odporna aura nie może ich ochronić.

Planety przechodzące przez swoje regularne orbity nieustannie aktywują i dezaktywują Bramy u wszystkich Typów energetycznych. Ale tylko Reflektorzy głęboko odczuwają te efekty.

Nie-reflektorzy odbierają jedynie niewielki przedsmak efektów tych „przelatujących” planet. Po prostu doświadczają trochę energii i emocji, które są możliwe dzięki tranzytom planet.

Ale Reflektorzy są jak obnażeni wobec wpływów planet, głęboko odczuwając wszystkie ich energetyczne skutki.

Niektórzy mówią, że jest to najważniejsza rzecz, dla której Reflektorzy są naprawdę tutaj: by pokazać nam wszystkim pełne efekty wpływu na ludzi nieustannego ruchu planet.

Aktywacje Bram przechodzące akurat przez inne osoby w aurze Reflektora mają bardzo mały wpływ na same Reflektory. Całkiem inaczej, niż wśród innych typów. Same ruchy planet mają ograniczony i płytki wpływ na nie-Reflektorów, ale duży wpływ na Reflektorów.

Reflektorzy działają w zupełnie inny sposób niż pozostałe 99% świata.

Decyzje

Reflektorzy nie mają w sobie żadnej przestrzeni decyzyjnej, na której mogą polegać.

Generatorzy mogą polegać na swoim Centrum Sakralnym przy podejmowaniu decyzji. Osoby z aktywnym Centrum Śledziony mogą polegać na instynkcie, spontaniczności swoich decyzji. Osoby z aktywowanym Centrum Splotu Słonecznego, przez falę emocjonalną, której podlegają, muszą poczekać na absolutną klarowność, zanim podejmą jakąkolwiek decyzję, ale nadal mogą polegać na tym, że ta klarowność przyjdzie. Nawet ludzie, których Centra G lub Ego wpływają na ich decyzje, mają swój niezawodny, choć delikatniejszy mechanizm. Ale Reflektorzy? W ogóle nie mają aktywacji Centrów. W jaki sposób Reflektorzy mają podejmować rzetelne decyzje życiowe?

Reflektorzy mają wyjątkowo ścisły związek z księżycem. Żyją w swojej własnej strefie czasowej. Jest to strefa czasowa cyklu księżycowego. To właśnie bliskość księżyca zapewnia Reflektorowi zdolność podejmowania rzetelnych decyzji. Aby jednak były właściwe, Reflektor musi odczekać cały 28-dniowy cykl księżycowy przed podjęciem decyzji. I oczywiście jest to bardzo trudne!

Ale ważne jest, aby Reflektorzy nie pozwalali sobie na pośpieszne podejmowanie decyzji. Kiedy ktoś dowiaduje się, że jest Reflektorem po raz pierwszy, powinien rozpocząć proces wyjaśniania innym ludziom, że pośpiech nie jest dla nich zdrowy.

Reflektorzy mogą również monitorować codzienne tranzyty planet i wpływ, jaki będzie na nich to wywierać tego dnia. Wykres dzienny tranzytu pokazuje aktywacje Bram u wszystkich ludzi w tym dniu w wyniku aktualnej pozycji planet. Te aktywacje (w zależności od aktywowanych bram) mogą aktywować Centra, tworzyć Kanały lub dodawać dodatkowe aktywne Bramy do istniejącego Centrum.

Tak więc, kiedy wykres dzienny wypada jak dla Manifestora, to to jest to, kim „będzie” wtedy Reflektor. Podobnie, gdy dany dzień będzie dniem Generatora lub Projektora - aktywuje to w lustrzany sposób Reflektora.

Reflektorzy mogą naprawdę wykorzystać to na swoją korzyść. Spoglądając w przyszłość na wykresy tranzytu na przyszłe dni, Reflektor będzie wiedział dokładnie, jak będzie się czuł. Dzięki temu Reflektorzy mogą wybrać sobie dni Manifestora, Generatora i Generatora Manifestującego, kiedy potrzebują maksimum produktywności. I mogą nie zobowiązywać się za mocno w dni Projektora.

Ważne jest, aby Reflektor pamiętał, że dany tranzyt nie jest tym, kim naprawdę jest, po prostu go odzwierciedla. Najbardziej konkretnym aspektem osobowości Reflektorów będzie ich Profil i Zabarwienie/Kolor Motywujący. Na te aspekty Reflektora nie wpływają planety tranzytu lub ludzie wchodzący i wychodzący z aury Reflektora.

Reflektorzy uznają również za pomocne rozmawianie z innymi i obiektywne słuchanie informacji zwrotnych podczas 28-dniowego księżycowego procesu podejmowania decyzji. Powinni również spróbować przeprowadzić podobną rozmowę z różnymi osobami, aby zobaczyć różne reakcje i możliwości w każdej sytuacji.

Cztery z najważniejszych decyzji, które Reflektor będzie musiał podjąć właściwie w życiu, to:

Gdzie żyje, z kim mieszka, gdzie pracuje, z kim pracuje.

Odzwierciedlą one społeczność oraz zdrowie społeczności i otaczającego ją środowiska.

Jeśli społeczność, w której żyje, będzie wspierać i odżywiać - ożyją i rozkwitną. Jeśli tak nie będzie, życie Reflektora może być bardzo rozczarowujące.

Jeśli Reflektorzy naprawdę opanują własny typ i konstrukcję, mają szansę stać się najmądrzejszymi i najbardziej obiektywnymi ludźmi wśród nas.

Strategia Reflektora

1. Bądź czujny na pozytywne zaskoczenia i niespodzianki.

2. Kiedy poczujesz impuls do poważnej decyzji zacznij obserwować jak to się zmienia przez 28 dni. Zwracaj wtedy uwagę na Aktywacje i Kanały które tworzą się kiedy Księżyc przechodzi ("tranzytuje") przez twoje Bramy, szczególnie te które są istotne dla twoich pasji i poczucia siebie.

PS: Ucz się, oswajaj i przyzwyczajaj jak działa twój cykl. Dbaj i zwracaj uwagę na energie i ludzi z najbliższego otoczenia.

Reflektora na wykresie rozpoznasz po braku jakiegokolwiek zakolorowanego (zdefiniowanego, połączonego Kanałem) Centrum.

Last updated