Typy poznawcze według 64Keys

Porównaj strzałki ze swojego wykresu na mybodygraph.com z odpowiadającą im kombinacją i typem poznawczym poniżej.

1 LLLL - Shark ←← ←←

Zmienna / typ poznawczy: 1, skoncentrowany umysł „Rekin” - zawsze aktywny, zawsze pracowity

Aktywnie przejmuje kontrolę nad własnym przetrwaniem, koncentruje się na celach i myśli w kategoriach konkurencji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie, ma ogromną wytrzymałość, zdolność koncentracji i bystry umysł, strach przed porażką czyni go perfekcjonistą, który musi całkowicie skupić się na jednym celu, rzadko jest zrelaksowany i zazwyczaj jest aktywny fizycznie.

2 LLLR - Lion ←← ←→

Zmienna / typ poznawczy: 2, „Lew” skupiony umysł - przebudzony, zrelaksowany

Aktywnie troszczy się o własne przetrwanie, uwielbia się relaksować, a robiąc to, dokładnie widzi, co będzie dalej. Jest zawsze aktywny umysłowo i reaguje szybko i strategicznie, gdy w pobliżu znajduje się odpowiednia osoba. Ma dobrze rozwinięte wyczucie otoczenia i pod wpływem impulsu wie, jak odpowiednio skoncentrować się na sobie i innych.

3 LLRL - Dolphin ←→ ←←

Zmienna / typ poznawczy: 3, umysł skoncentrowany - „Delfin” - aktywność medytacyjna

Lubi kontemplować swoje ulubione zajęcia, będąc niezwykle obecnym w TERAZ. W ten sposób skupiamy się na jednej rzeczy po drugiej. Silna obecność prowadzi do bogactwa wiedzy, która może być bardzo cenna dla innych. Często wywiera presję psychiczną, aby zwiększyć wydajność.

4 LLRR - Panda ←→ ←→

Zmienna / typ poznawczy: 4, „Panda” skoncentrowany - przepływ umysłu

Jest w pasywnym przepływie doświadczeń, zrelaksowany i wyluzowany, jednocześnie koncentrując się psychicznie na jednym obszarze, aby stać się w nim ekspertem. Mimo myślenia strategicznego i zorientowanego na cel organizm jest odprężony i woli poszukiwać ciekawych doświadczeń. Sekret tkwi w słuchaniu ciała i wykorzystywaniu jego mądrości.

5 LRLL - Dog ←← →←

Zmienna / typ poznawczy: 5, uniwersalny umysł „Pies” - zawsze aktywny, zawsze pracowity

Aktywnie przejmuje kontrolę nad własnym przetrwaniem, uważnie pracuje nad celami, a jednocześnie żartobliwie obserwuje wszystko dookoła. Zawsze szuka jednej rzeczy, na której można się skupić, i zawsze znajduje o wiele więcej. Widzi rzeczy, których inni nie widzą i udaje mu sie umknąć uwadze innych. Ta stymulacja z zewnątrz pomaga wzmocnić świadomość.

6 LRLR - Cat ←← →→

Zmienna / typ poznawczy: 6, uniwersalny umysł „Kot” - przebudzony, zrelaksowany

Aktywnie przejmuje kontrolę nad własnym przetrwaniem, lubi się relaksować, a jednocześnie żartobliwie i ze zmiennym skupieniem obserwuje wszystko dookoła. Działa szybko i strategicznie, gdy wzbudzi ich zainteresowanie lub grozi niebezpieczeństwo. Życia nie da się zaplanować, a świadomość zostanie wzmocniona dzięki dużej liczbie doświadczeń i ogromnej intelektualnej stymulacji.

7 LRRL - Horse ←→ →←

Zmienna / typ poznawczy: 7, uniwersalny umysł „Koń” - aktywność medytacyjna

Lubi oddawać się swoim ulubionym zajęciom jako forma relaksu, a jednocześnie żartobliwie i ze zmiennym skupieniem obserwuje wszystko dookoła. Lubi eksperymentować, ma wyostrzony zmysł spostrzegania i zdobywa doświadczenia, aby gromadzić mądrość. Utrzymanie regularnego i wysokiego poziomu aktywności zapewni ochronę i jednocześnie wzmocnienie.

8 LRRR - Rabit ←→ →→

Zmienna / typ poznawczy: 8, „Królik” uniwersalny umysł - przepływ

Jest w biernym przepływie z doświadczeniami, zrelaksowany i wyluzowany, a jednocześnie żartobliwie i ze zmiennym skupieniem obserwuje wszystko dookoła. Życie to seria doświadczeń, których nie można zaplanować. Presja psychiczna, aby być bardziej skupionym, niż pozwala na to życie, może być znaczna. Jest bardzo czujny w chwili obecnej, aby przyciągnąć odpowiednich ludzi.

9 RLLL - Bee →← ←←

Zmienna / typ poznawczy: 9, "Pszczoła" nastawienie na relacje - zawsze aktywne, zawsze pracowite

Aktywnie bierze odpowiedzialność za własne przetrwanie, ciężko pracuje dla swoich celów i jest bardzo nastawiony na relacje. Jest obecny i produktywny, przede wszystkim dla dobra relacji. Widzi bardzo specyficzne rzeczy i potrzeby, dopasowujące i stymulujące relacje w celu ożywienia i udostępnienia zdobytej wiedzy innym ludziom.

10 RLLR - Owl →← ←→

Zmienna / typ poznawczy: 10, „Sowa” nastawienie na relacje - przebudzony, zrelaksowany

Aktywnie przejmuje kontrolę nad własnym przetrwaniem, lubi się relaksować i jest nastawiony na relacje. Widzi wszystkie szczegóły w innych ludziach i głęboko pochłania to, co widzi. Wymaga dopasowywania i rozluźniania relacji w celu udostępnienia zdobytej wiedzy innym ludziom i odzwierciedlenia świadomości drugiej osoby.

11 RLRL - Camel →→ ←←

Zmienna / typ poznawczy: 11, „Wielbłąd” nastawienie na relacje - aktywność medytacyjna

Lubi oddawać się swoim ulubionym zajęciom jako forma relaksu i jest bardzo nastawiony na relacje. Będąc aktywnym, głęboko koncentruje się na drugiej osobie bez celu i zamiaru. Jest skromny i posiada znacznie więcej wiedzy niż się sądzi. Potrzebuje właściwych relacji, aby stać się ważnym zasobem dla innych.

12 RLRR - Sheep →→ ←→

Zmienna / typ poznawczy: 12, „Owca” nastawienie na relacje - Przepływ

Jest w pasywnym przepływie doświadczeń, zrelaksowany i wyluzowany, a jednocześnie skupia się na temacie lub osobie w sposób otwarty i zorientowany na relacje, bez żadnego zamiaru. Jest znaczącym źródłem wiedzy dla innych i zbiera wszelką możliwą wiedzę na podstawie doświadczeń. Prędko oddaje się wszystkiemu ze szczerą gotowością do poświęceń.

13 RRLL - Bear →← →←

Zmienna / typ poznawczy: 13, „Niedźwiedź” zawsze aktywny, zawsze pracowity

Aktywnie przejmuje kontrolę nad własnym przetrwaniem, koncentruje się na celach. Obserwuje siebie, podczas gdy życie toczy się prawie samoistnie. Umysł jest spokojny i cichy tak długo, jak długo jest zapewnione przetrwanie. Wewnętrznie interesuje się wieloma różnymi rzeczami, a zewnętrznie przedstawia życie osobowości strategicznej i aktywnej.

14 RRLR - Octopus →← →→

Zmienna / typ poznawczy: 14, „Ośmiornica” przebudzony, zrelaksowany

Aktywnie dba o własne przetrwanie, lubi się relaksować i jest otwarty na otoczenie. Wie, jak obserwować siebie w doświadczeniach, podczas gdy ciało działa jak aktywna kotwica dla wszystkiego innego, zapewniając ochronę. Lubi oddawać się różnym doświadczeniom, gromadząc w ten sposób wiedzę i stając się ważnym zasobem dla innych.

15 RRRL - Cow →→ →←

Zmienna / typ poznawczy: 15, „Krowa” aktywność medytacyjna

Skupiam się na swojej ulubionej aktywności i lubię oddawać się jej kontemplacyjnie jako forma relaksu. Robiąc to, wchłaniam i gromadzę wszystko swoim umysłem i ciałem, bez strategicznego planu, co z tym zrobić. Ta czynność jest ważna, aby umysł był spokojny i unikał presji. Owoce mojej pracy są bardzo cenne i stanowią źródło zasobów dla innych.

16 RRRR - Alf →→ →→

Zmienna / typ poznawczy: 16, "Alf" przepływ

Jest w pasywnym przepływie doświadczeń i środowiska, i jest bardzo podatny na wszystko, co dzieje się wokół. Bez mocnych intencji i planów życie potoczy się z łatwością, jeśli można po prostu żyć w teraźniejszości, bez presji. Jest cennym zasobem dla innych ludzi, ponieważ taka głębia świadomości stworzona przez doświadczenia ma transformujący wpływ na innych.

Last updated