Links

Zamów Analizę Osobistą

Chcesz abym zinterpretował za Ciebie wykres Bodygraph?
Przygotuję dla Ciebie analizę zaawansowaną: Typu, Autorytetu, Kanałów, Bram, Linii Bram, Koloru Linii, Krzyża Inkarnacji/Przeznaczenia, Definicji, Profilu, Obwodów i Zmiennych (kilkadziesiąt stron tekstu po polsku) lub analizę podstawową: Typu, Autorytetu, Kanałów, Bram, Krzyża Inkarnacji, Definicji, Profilu (kilkanaście stron tekstu po polsku). Przy analizie danych wykresu Bodygraph, w opisach tłumaczę i wyjaśniam znaczenie podstawowych pojęć systemu Human Design i jak rozumieć te osobiste dane. Dodatkowo dostaniesz Wprowadzenie do Systemu Human Design (kilkanaście stron tekstu po polsku). Z całości można zrobić sobie papierową osobistą książeczkę (we własnym zakresie).
Analiza podstawowa ukazuje m.in.: główną strategię funkcjonowania i przejawiania się oraz rodzaj osobistej intuicji, spójnie działające centralne obszary życia, stopień niezależności, aktywowane potencjały kompetencji, przewodni temat-misję życiową, role na przestrzeni cykli życia. Analiza zaawansowana, m.in. pokazuje dodatkowo: poziom, rodzaj oraz szczególną motywację potencjałów kompetencji, główny zmysł, dominującą motywację i perspektywę, rodzaj sprzyjających przestrzeni do życia, i sposobu przyswajania, przyjmowania pokarmu, dominujące role i energie w społecznościach, etapy przejścia - to co znane i komfortowe (przeszłość) vs ścieżka wyzwań i rozwoju (przyszłość).
Jesli potrzebujesz więcej informacji zostaw mi wiadmość "proszę o informacje o analizie HD" na [email protected] lub zadzwoń 607 810 324 (telefon lub Whatsup). Jeśli uznasz, że dodatowo potrzebujesz sesji osobistej i kontaktu z przewodnikiem, wskażę Ci odpowiednią osobę z naszego zespołu do sesji online na podstawie takiej zaawansowanej analizy.